Dźwigi osobowe, windy osobowe producent

Zadzwoń: 12 411 57 60

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie dostępne na rynku windy osobowedźwigi osobowe. W zależności od napędu dzielimy je na hydrauliczne, elektryczne reduktorowe (z górna maszynownią) oraz tzw. dźwigi osobowe bez maszynowni – elektryczne bezreduktorowe.

  • Dźwigi hydrauliczne wymagają wygospodarowania osobnego pomieszczenia na maszynownię, w pewnych przypadkach alternatywą jest kompaktowa maszynownia w formie szafy.
  • Dźwigi osobowe z górną maszynownią, jak wskazuje nazwa, posiadają maszynownię zlokalizowaną nad szybem.
  • Trzeci rodzaj dźwigów/wind osobowych to dźwigi, w których napęd zlokalizowany jest w górnej części szybu, nie jest natomiast wymagane osobne pomieszczenie na maszynownię.

 

Dźwigi osobowe o napędzie hydraulicznym sprawdzą się przede wszystkim w budynkach o niskim i średnim natężeniu ruchu. Natomiast dźwigi elektryczne polecane są w wysokich budynkach, w których występuje duże natężenie ruchu.

Jako producent posiadamy w ofercie wszystkie ze wskazanych rodzajów dźwigów/wind osobowych.

Windy osobowe o wysokim udźwigu

Dźwigi i windy naszej firmy wyróżnia długa żywotność oraz wytrzymałość. Są praktyczne i wygodne. Najważniejszy parametr charakteryzujący tego typu dźwigi to udźwig, wyrażony w kilogramach, powiązany z wielkością kabiny oraz ilością pasażerów. W ofercie posiadamy dźwigi osobowe różnego przeznaczenia – do budynków mieszkalnych, hoteli, obiektów użyteczności publicznej. Produkujemy także dźwigi przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Windy osobowe dla osób niepełnosprawnych posiadają dostosowaną powierzchnię kabiny, szerokość drzwi oraz udźwig.

Windy dla niepełnosprawnych, podnośniki czy platformy przyschodowe te rozwiązania dedykujemy osobom z niepełnosprawnościami. Takim które poruszają się np. z użyciem wózka czy chodzika.

Winda dla osób musi być funkcjonalna oraz estetycznie wykonana. Nasza firma zatrudnia grono specjalistów, dbających o każdy detal podczas produkcji. Jako producent wind/dźwigów proponujemy rozwiązania najwyższej jakości. Dźwigi osobowe/windy są dostępne w zróżnicowanych wariantach. W zależności od możliwości i wymagań zamawiającego dostosujemy ofertę pod każdym względem: wymiarów, wystroju kabiny. Oferując urządzenia i gwarantując naszym klientom dostęp do różnorodnych produktów zapewniamy odpowiedni stosunek ceny do oferowanej jakości. Dźwigi/windy osobowe przeznaczone są do przewozu osób, dlatego podczas produkcji oraz instalacji wind osobowych najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Dbamy także o wygląd kabiny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą! Winda osobowa musi być wykonana z uwzględnieniem wielu kryteriów, zasadnicze znaczenie odgrywają także względy estetyczne. U nas znajdziesz dźwigi do przewozu osób wykonane zgodnie z wymaganiami klienta.

Napisz do nas – dźwigi i windy – producent

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, użyj poniższego formularza, aby się z nami skontaktować.

60 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY DŹWIGOWEJ
Pogotowie dźwigowe całodobowe
(012) 411 57 60

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

7:00 - 15:00

Godziny pracy biura