POGOTOWIE DŹWIGOWE Kraków

Usługa pogotowie dźwigowe świadczona jest przez nasz wykwalifikowany zespół specjalistów. W przypadku awarii urządzeń – dźwigu/windy zadbamy o zapewnienie bezpieczeństwa oraz jak najszybsze naprawienie usterki. Dzięki doświadczeniu oraz odpowiedniemu zapleczu logistyczno-warsztatowemu jesteśmy w stanie w krótkim czasie przywrócić funkcjonalność dźwigu.

Całodobowe pogotowie dźwigowe Kraków

Oto odpowiedź naszej firmy na potrzeby użytkowników wind/dźwigów. Mimo że regularnie przeprowadzany serwis, konserwacja oraz modernizacja urządzenia znacznie minimalizują ryzyko powstania awarii, tak nie da się im w pełni zapobiec. Pogotowie dźwigowe to natychmiastowa pomoc specjalistów w sytuacjach nagłych.

Specjaliści pogotowia dźwigowego to przeszkoleni pracownicy, posiadający wszelkie niezbędne uprawnienia m.in. dozorowe oraz eksploatacyjne.  Szybko znajdą źródło awarii, zabezpieczą dźwig i zajmą się usuwaniem uszkodzenia. Jeśli w windzie znajdują się ludzie, pracownicy natychmiast udadzą się na miejsce awarii oraz zajmą jak najszybszym uwolnieniem pasażerów.

Serwis wind Kraków – tel. 12 411 57 60

Nasze pogotowie dźwigowe działa całodobowo. Pozostajemy do dyspozycji codziennie. Usługi świadczymy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Kontakt z pogotowiem dźwigowym w Krakowie:

tel. 12 411 57 60