Modernizacja wind

Zadzwoń: 12 411 57 60

Posiadamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do wykonywania modernizacji dźwigów. Wykonujemy modernizacje dźwigów m.in. w budynkach mieszkalnych, biurowych oraz obiektach zabytkowych.

Modernizacja wind przeprowadzana jest w celu poprawy stanu technicznego windy, unowocześnienia, dostosowania urządzeń dźwigowych do wymogów stawianych przez przepisy bezpieczeństwa. Szczególnie restrykcyjne są uregulowania odnoszące do dźwigów osobowych. Podczas modernizacji dźwigów osobowych możliwe jest m.in. dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Remonty wind są szansą na odnowienie dźwigu, bez konieczności wymiany na nowe urządzenie.

Modernizacja wind rozpoczyna się wykonaniem przeglądu.

Weryfikowany jest stan techniczny, ustalany ewentualny zakres pracy, określane elementy windy, które będą wymieniane np. drzwi na drzwi automatyczne, z uwzględnieniem budżetu klienta.

Remonty wind

Pozwalaj na oszczędności energetyczne, związane chociażby z wymianą oświetlenia czy napędów drzwiowych o zmniejszonym poborze energii. W przypadku dźwigów osobowych obowiązują rygorystyczne uregulowania. Remonty wind pozwalają na dostosowanie dźwigu do wymagań stawianych przepisami prawa.

Przeprowadzając modernizację windy można zadbać o poprawę estetyki urządzenia, poprzez wymianę elementów kabiny. Remont wind nie musi oznaczać kosztownych zmian, przekraczających koszt zakupu nowej windy. Urządzenie, w wyniku eksploatacji przez ludzi, ulega zniszczeniu. Konserwacja zużytych części pozwala na sprawne działanie windy. Modernizacja wind to zmiany, które mogą obejmować np. wymianę zespołu napędowego dźwigu, aparatury sterowania, kabiny, ogranicznika prędkości.

Naszym klientom oferowana jest usługowa modernizacja wind w budynkach mieszkalnych, obiektach zabytkowych, budynkach biurowych w celu:

  • unowocześnienia pod względem funkcjonalnym,
  • dostosowania do wymogów przepisów prawa,
  • dostosowania do standardów bezpieczeństwa,
  • wyposażenia w energooszczędny napęd, pracujący cicho, zapewniający łagodny start oraz hamowanie,
  • wyposażenia w automatyczne drzwi szybowe.

 

Podczas modernizacji zakres prac może być bardzo zróżnicowany np. możliwa jest jednoczesna modernizacja zasadniczych zespołów.

Wykonanie modernizacji dźwigu pozwoli na unowocześnienie i wprowadzenie udogodnień w urządzeniu, bez konieczności wymiany windy. To alternatywa dla osób, które nie chcą kosztownego remontu, związanego z demontażem poprzedniego dźwigu oraz instalacją nowego.

Nasza firma posiada wymagane uprawnienia do wykonywania modernizacji wind. Dysponujemy także rozbudowanym zapleczem technicznym oraz zespołem specjalistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować prace o dużym zakresie.

Napisz do nas

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, użyj poniższego formularza, aby się z nami skontaktować.

60 lat doświadczenia w branży dźwigowej
Pogotowie dźwigowe całodobowe
(012) 411 57 60

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

7:00 - 15:00

Godziny pracy biura