Dźwigi/Windy Towarowe

Zadzwoń: 12 411 57 60

Oferujemy dźwigi/windy towarowe od 50 kg z napędem elektrycznym lub hydraulicznym.

W ofercie znajdują się typowe tzw. małe dźwigi towarowe 50-300 kg dostarczane z konstrukcją samonośną szybu. Dźwigi towarowe, których udźwig wynosi 500-1000 kg dostarczane z konstrukcją samonośną szybu. Jest tu możliwość wersji z jazdą osoby uprawnionej. Windy towarowe od 500 kg dostarczane do gotowych szybów z napędem hydraulicznym.

Do czego przeznaczone są dźwigi towarowe?

Dźwigi towarowe wykorzystywane są do przewozu towarów pomiędzy kondygnacjami budynku. Tego typu windy posiadają różne przeznaczenie – do przewozu małych bądź dużych palet.

W przypadku wind do przewozu towarów trzeba spełnić zupełnie inne normy, niż w przypadku dźwigów osobowych. Przede wszystkim konieczne jest uwzględnienie specyfiki przewożonych towarów np. w przypadku produktów spożywczych zabudowa urządzenia może być wykonana z elementów nierdzewnych.

W zależności od wybranego wariantu windy spełniają określone wymagania, są projektowane z uwzględnieniem specyfiki wskazanej przez klienta, aby w pełni usprawniały prowadzoną działalność. Windy towarowe naszej firmy są w pełni funkcjonalne, załadunek może być wykonany m.in. przy pomocy wózka widłowego. Wnętrza dźwigów towarowych są zabezpieczone przed niekontrolowanym przesuwaniem się załadunku. Odgrodzony jest również dostęp do elementów ruchomych, niebezpiecznych.

Nasze windy towarowe pomogą usprawnić funkcjonowanie firmy

Dzięki windom towarowym transport towarów w budynku wielokondygnacyjnym jest wygodny i szybki . Posiadamy szeroki wybór dźwigów – windy różnią się m.in. wielkością kabiny oraz udźwigiem. Platforma dostosowana jest do potrzeb klienta. Dźwigi są niezawodne oraz wytrzymałe, nawet w przypadku częstego używania windy. Jesteśmy w stanie dostarczyć windy towarowe, które uwzględniają normy jakości oraz wymogi bezpieczeństwa. Przeprowadzamy także montaż urządzeń oraz ich serwis.

Nasze dźwigi towarowe są przyjazne w obsłudze. Choć naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, nie zapominamy o estetycznym wykonaniu windy. Uwzględniamy sugestie inwestora, produkując dźwigi optymalne dla zakładu. W trakcie realizacji zamówienia windy służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru optymalnych rozwiązań.

Oferowane przez nas windy towarowe charakteryzuje wysoka jakość, bezpieczeństwo, trwałość oraz wytrzymałość, estetyka wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz kontaktu w celu poznania wariantów dźwigów.

Napisz do nas

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, użyj poniższego formularza, aby się z nami skontaktować.

60 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY DŹWIGOWEJ
Pogotowie dźwigowe całodobowe
(012) 411 57 60

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

7:00 - 15:00

Godziny pracy biura